in

7 İleri DSG Mekatronik Kartı Fiyatı Ne Kadar?

7 İleri DSG Mekatronik Kartı
7 İleri DSG Mekatronik Kartı

7 İleri DSG Mekatronik Kartı , Volkswagen, Seat, Skoda, Audi gibi VAG Grubu araçlarda gördüğümüz DSG şanzıman sisteminde bulunmaktadır. DSG Kartlarının 6,7 ve 8 ileri vites şeklinde modelleri bulunmaktadır. DSG elektronik kart fiyatı piyasada en çok sorulan sorulardan birisidir. Diğer şanzımanlara göre arızaları ve arıza bilinirliği biraz daha fazladır. Performans olarak kullanıcısını memnun ediyor olsa da, arıza konusunda araç sahiplerinin korkulu rüyaları diyebiliriz.

Merak edilen konulardan biriside DSG Mekatronik Kart Fiyatı Ne Kadar? sorusudur. Bu soru ile alakalı merak ettiklerinizi link üzerinden takip ederek diğer konumuzda inceleyebilirsiniz. 2021 yılı için ön görülmekte olan fiyat yaklaşık KDV dahil 3.500 TL civarındadır. Bu revizyonlu ürünler için geçerlidir. Volkswagen yetkili servisinden sıfır DSG kartı almak istediğinizde bu fiyatlar iki katına yaklaşmaktadır. TOPTAN DSG KART SATIŞI ve perakende fiyatları için tarafımıza ulaşabilirsiniz. 08503051956 arayabilir yada Whatsapp destek hattından iletişime geçebilirsiniz.

7 İleri DSG Mekatronik Kartı

Volkswagen Grubunun araçlarındaki şanzıman sistemine verdiği isim (DSG) Direct Shif Gearbox’dır. DSG Şanzıman sistemi otomobillerde kullanılan ilk çift kavramalı şanzıman tipidir. Normal şanzımanlara göre çok daha atik ve performanslıdır. Bunun yanı sıra yakıt tasarrufu da diğer şanzıman türlerine göre açık ara fark edilmektedir. 7 İleri DSG Mekatronik Kartı içerisinde bulunan beyin yazılımı tarafımızdan klonlanmaktadır. Ankara’da olan araç sahipleri bu hizmeti bizden alabilmektedirler. Diğer tüm DSG kart parçaları stoklarımızda mevcuttur.

7 İleri DSG Mekatronik Kart Tamiri

Şanzıman sisteminde arıza oluştuğunda yüksek oranda DSG elektronik beyin kartı arızaları ile karşılaşılmaktadır. Revizyonlu DSG kartları tercih edilmeden önce DSG kart tamiri işlemi de müşterilerimiz tarafından sıkça düşünülmektedir. Her arızanın %100 onarımı mevcut olmamaktadır. Yanmış anakart arızaları giderilememektedir.

7 iler DSG Mekantronik kart hangi araçlarda kullanılmaktadır?

Genel olarak PASSAT DSG şanzımanları 7 ileridir. Jetta DSG şanzımanları, Polo DSG Şanzımanları, SEAT DSG Şanzımanları, Golf DSG şanzımanları ve diğer VAG grubuna ait tüm otomatik ve yarı otomatik şanzıman sistemlerinde DSG kullanılmaktadır.

DSG kart fiyatı ve DSG Kart satın almak için linke tıklayarak online alışveriş sayfamızı ziyaret edebilir. Ankara içerisinde bizi ziyaret ederek ürünlerimize ulaşabilirsiniz.

What do you think?

DSG Mekatronik Kart Fiyatı

DSG Mekatronik Kart Fiyatı Ne Kadar?

Lexia 3 Türkçe PP2000 Kurulum Dil Değiştirme

Lexia 3 Türkçe Peugeot & Citroen PP2000 Dil Değiştirme