in

Autocom 2020 Full Download – Autocom CDP+

Autocom 2020
Autocom 2020

Autocom 2020 download işlemi için bu yazımızda gerekli olan adımları anlatıyoruz. Öncelik olarak bu teşhis yazılımını kullanmak için bir arıza tespit cihazına ihtiyacınız bulunmaktadır. Arıza tespit cihazları içerisinde her model Autocom 2020 ile uyumlu olmayabilir. Delphi, Eclipse ve WOW Würth ürün modellerinde bu yazılım ile çalışmaktadır. Delphi arıza tespit cihazına sahip iseniz problemsiz bir şekilde yazılımı yükleyip kullanmanız mümkündür.

Autocom 2020 Full Download : Linke tıklayarak indirme işlemini sağlayabilirsiniz. İndirme işlemi internet bağlantı hızınıza göre uzun sürebilir. Yükleme bittikten sonra RAR içerisinden dosyayı çıkarıp kurulumu yapabilirsiniz. Kurulum sırasında 3-4 adet farklı program kurulumu istemektedir. Bu program kurulumları yazılımın problemsiz çalışması için gereklidir. Bunların kurulumu eksik olursa Autocom 2020 çalışmayacaktır. En sağlıklı Windows 10 işletim sistemleri ile çalıştığını söylememiz mümkündür.

Autocom CDP+ Download : Windows 7, Windows 10 ve Windows 11 işletim sistemleri ile problemsiz bir şekilde çalışmaktadır. Kurulum sırasında bir hata oluşmaması için internet bağlantısının kapalı olması genelde tavsiye edilmektedir.

Autocom Delphi 2020 : Arıza tespit programı olarak iki yazılımda bire bir aynıdır. İkisi arasında hiç bir teşhis fonksiyonunda değişiklik bulunmamaktadır. Hangisini seçerseniz seçin birisinin yaptığı işlemi diğerinde de problemsiz bir şekilde yapmanız mümkün olacaktır. Çünkü iki ürününde ana üretici firması aynıdır. Birisinin daha çok, diğerinin daha az yaptığı bir işlem bulunmamaktadır. Bazı durumlarda arıza tespit satıcıları stoğunda bulunan ürüne göre diğer araç arıza tespit cihazını kötülemektedir.

Autocom 2020 Full Download

Autocom Arıza Tespit Cihazı

Autocom 2021 : Henüz versiyon güncellemesi yan sanayi ürünler için yayınlanmamıştır. Güncellendiğinde blog yazısı olarak AnkaMotors Blog’da paylaşılacaktır. Şu an için 2020 versiyonu aktif olarak kullanıcılar tarafından kullanılmaktadır. Yeni versiyon ile markaların en son modellerine teşhis işlemi yapmanız mümkün olacaktır. Genel olarak orijinal olmayan teşhis programları 1-2 yıl olarak geriden gelmektedir.

Autocom Yorumlar : Hangi arıza tespit cihazı daha iyi veya hangi arıza tespit programı daha iyi şeklinde bir çok soru gelmektedir. Çok fazla Delphi arıza tespit cihazı ile karşılaştırılmaktadır. Hemen hemen her müşterimiz iki ürün arasında kıyas yapmaktadır. Ürünlerin üretim olarak hiç bir farkı olmamakla birlikte sadece dış plastik kasaları değişmektedir.

Türkiye pazarında genel olarak fiyat değişiklik gösterebilmektedir. Kur, vergiler ve gümrük işlemleri göze alındığında ürünün ortalama 100 $ gibi bir satışı bulunmaktadır. Güncel fiyat bilgisi için Autocom Fiyat linkine tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

Autocom Sahibinden : Arıza tespit cihazları teknik ürünler olduğu için şahıs satıcılar tercih edilmemelidir. Sahibinden üzerinden ürün satışını yapan firma olmayan bir çok ürün satıcısı bulunmaktadır.

What do you think?

diagzone

Diagzone PRO APK – Diagzone Download

Tesla

Elektrikli Araba Modelleri ve Fiyatları