Chiptuning

AnkaMotors olarak müşterilerimizin araçlarına özel chiptuning yazılım çözümleri sunmaktayız.

chiptuning

Performans, yakıt tasarrufu, DPF iptali, EGR iptali, adblue iptali, DTC iptali, İMMO pass, start stop iptali, hız limiti iptali, lambda iptali servisimizde garantili bir şekilde yapılmaktadır.

Chiptuning

Türkiye pazarındaki araçlar için geniş çözüm yelpazesi sunan orijinal MagPro2 x17 Master cihazı ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

DPF İptali

Dizel partikül filtresi (DPF) iptali için gerekli olan yazılım işlemi max. bir saat içerisinde aracınıza yüklenir ve aracınızın dizel partikül filtresinin sökülme işlemi servisimizde yapılmaktadır. Sürekli olarak dizel partükül filtresi temizleme işlemi yaptırmaz ve partikül değiştirme maliyetlerinden kurtulmuş olursunuz.

EGR İptali

EGR arızalarında egzoz geri dönüş sistemi tamamı ile iptal edilir ve araç sürücüsü bir daha tekrarlanmaksızın EGR arızaları ile karşılaşmaz. EGR iptal işlemi servisimizde garantili olarak yapılmaktadır. EGR arızaları için harcayacağınız tüm maliyetler ortadan kalkar.

Adblue İptali

Euro 6 standartlarında üretilen yeni hafif ticari araçlar Adblue yakıtı dediğimiz aracın emisyon değerlerini düşüren bir solüsyon kullanmaktadır, adblue yakıt ve adblue sisteminde oluşan arızaların maliyetinden dolayı bu sistem tümden devre dışı bırakılır.

DTC İptali

Araç üzerinde kayda değer bir sorun teşkil etmeyip, araç göstergeniz de sürekli gözünüze çarpan arıza lambasının söndürülme işlemidir. DTC iptali ile kalıcı arızalar araç beyninden kalıcı olarak silinir. Her hangi bir problem teşkil etmeyen bu arızaların göstergeniz de bir daha karşınıza çıkmayacaktır.

Hız Sınırlaması Kaldırma / Ekleme

Firmanıza ait ticari araçların hız limitlerini düşürerek geçmesini istemediğiniz hız seviyesine sabitler, düşürdüğünüz hız limitlerini tekrardan yükselterek eski haline getiriyoruz. Talebe göre bireysel araçlarda da aynı hizmeti vermekteyiz.

Yazılım Satışı

Chiptuning, DPF iptali, EGR iptali, adblue iptali, lambda iptali gibi beyin yazılımı için gerekli tüm dosyaları tarafımızdan temin edebilirsiniz. Yazılımların tamamı isteğiniz doğrultusunda AnkaMotors Ekibi tarafından garantili olarak sizlere sunulur.

MagPro2 x17 Chiptuning ve KESS Chiptuning cihazları hakkında detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Tüm beyin programlama cihazlarımızı inceleyebilir, ürün satışı ve satış sonrası servis hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.