in

Delphi Arıza Tespit Cihazı

Delphi arıza tespit cihazı ile piyasadaki tüm marka araçlara arıza tespit ve servis fonksiyonlarına müdahale edebilirsiniz. Servise gelen araçların bakımları yapıldıktan sonra tüm servis ışıklarını söndürmeniz için son derece gerekli bir teşhis ekipmanıdır. Her yıl yenilenen güncel yazılımı ile yeni marka, model araçlar ile bağlantı kurabilirsiniz.

Delphi Arıza Tespit Cihazı Özellikleri

Piyasa araçları ile %100 uyumlu ve sürekli güncellenebilir yazılımı ile Türkçe hizmet vermektedir. 65 Marka araca tam destek verir, arıza teşhisi ve servis bakımlarını yapabilirsiniz.. Parça tanıştırma ve parça testlerini parça sökmeye gerek kalmadan tamamlarsınız.

Delphi Arıza Tespit Cihazı Kullanımı

Delphi arıza tespit cihazı %100 Türkçe ve kolay kullanılabilir bir yazılıma sahip olduğu için kullanım konusunda çok basittir. Yazılım arayüzü basit ve anlaşılırdır. Arıza tespit cihazı yazılımlarına çok yabancı dahi olsanız dakikalar içerisinde yazılıma adapte olabilirsiniz.

Delphi Arıza Tespit Cihazı Kullanımı için, yazılımın kurulması gereken Windows tabanlı bir bilgisayar gereklidir. Bilgisayara Delphi DS150E için gerekli yazılımı Delphi Türkiye tarafından temin ettikten sonra kurulumu yapılır. Kurulumu yapılan Delphi DS150E test cihazın araç ile bağlantısı sağlanır ve bilgisayar üzerinden araçta bulunan tüm arızalar kontrol edilir.

Delphi Arıza Tespit Cihazı Güncelleme

Delphi DS150E ve diğer teşhis ürünleri her sene toplam 3 adet yeni çıkan yazılım ile kendisini güncel tutar. Her sene piyasaya yeni marka ve model araçlar çıktığı için tamir bakım servislerinin ihtiyacı olan özellikler sürekli olarak kendisini günceller. Delphi Yetkili Servisleri bu güncellemeleri doğrudan Delphi tarafından alır.

Delphi Arıza Tespit Cihazı Kurulumu

DS150E modeli için gerekli yazılım online olarak internet üzerinden kurulmaktadır ve online olarak yeni versiyonların güncelleştirmeleri yapılabilmektedir. Yıllık güncelleme ücretleri bulunmaktadır, aldığınız yeni marka, model araçlar ile bağlantı kurabilmek için bir nevi aidat ödemeniz gerekir. Standart bir bilgisayar 4 GB RAM ve i3 işlemcili bir bilgisayarda kurulum yaklaşık 10 dakika sürmektedir.

Delphi Arıza Kodu

Delphi arıza tespit cihazı piyasada bulunan neredeyse tüm araçlarda arıza tespiti ve enjektör kodlama işlemini yapmak için üretilmiştir diyebiliriz. Araç üzerinde bulunan arızayı orijinal arıza tespit cihazı hatayı bize eksiksiz açıklaması ile birlikte vermektedir. DTC kodunu eksiksiz ve doğru olması araç bakım ve tamir süresini daha da hızlandıracaktır. Doğru tedavi sadece doğru teşhis ile mümkündür. Bu nedenle arıza okuma cihazlarının kalitesi ve işlevselliği büyük özellik taşımaktadır.

Linke tıklayarak Arıza Tespit Cihazı ile alakalı tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

What do you think?

Radyo Kodu Bulma

Her Marka Teyp Kodu ve Radyo Kodu Bulma

Scania SDP3 2.37 Yazılım Güncellemesi