in

Diagzone PRO APK – Diagzone Download

diagzone
diagzone

Diagzone kullanıcıları için bu yazımızda tüm güncel yazılım APK’lerini paylaşacağız. Programın nasıl indirildiğini yazımızı inceleyerek öğrenebilirsiniz. Diagzone pro kullanımı da bize çok fazla sorulan sorulardan bazılarıdır.

Diagzone Nedir : Launch arıza tespit cihazları ile birlikte kullanılan teşhis programıdır. Launch Easydiag 3.0, Launch Easydiag 2.0 vb. araç arıza tespit cihazları ile kullanılmaktadır.

Diagzone Pro Crack : Orijinal Launch yazılımları yerine kullanılmaktadır. Lisanslı PRO 3,Pro 4 programları yerine bu programları tercih etmeniz mümkündür. Crack yazılımlar ürünün üretici firmasına ait değildir. Bu yazılımların kullanılması firma üreticisine zarar vermektedir.

Diagzone Pro Activation : 1 Yıl veya 2 Yıl olacak şekilde ürün yazılım süreleri bulunmaktadır. Aktivasyon süresini ürünü satın alırken veya ürün yazılım süreniz bittikten sonra, ürün modeline göre seçebilirsiniz.

Diagzone Pro Güncelleme : Otobiltek arıza tespit cihazları web sitesi üzerinden yazılımı müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek satın alabilirsiniz. Güncellemeyi satın aldıktan sonra 1 saat içerisinde ürün yazılımınız aktif edilecektir. Programın cihazınız ile uyup uymadığını kontrol etmek için firma ile teyit etmenizde fayda olacaktır.

Diagzone Pro APK : Android tablet veya telefonlara indirip kurulması için gereken yazılımdır. Ürünü satın aldığınızda APK olarak indirerek tabletinize veya telefonunuza kurabilirsiniz. Kurulum sonrasında size verilen kullanıcı adı ve şifre ile giriş sağlamanız yeterli olacaktır.

Diagzone Download : Tabletinizden silinen yazılım için tekrardan download ederek indirmeniz gerekmektedir. Yeni sürümler ile birlikte yeni android versiyonları sürekli olacak çıkmaktadır. Telefonunuz veya tabletiniz zarar gördüğünde de bu işlemi tekrar ederek indirme işlemini tamamlayabilirsiniz. İndirme işleminden sonra online olarak süreniz var ise hiç bir ücret ödemeden araç yazılımlarını indirebilirsiniz.

Diagzone Pro Full Apk : 200’e yakın marka aracı desteklemektedir. Launch ürünleri ile uyumlu olmakla birlikte yüzlerce araç marka modeline teşhis hizmeti sunmaktadır. Bu kurulum dosyasını indirerek yazılımı tablete veya telefonunuza kurabilirsiniz. Kurulum sonrasında problem yaşamamak için format atılmış temiz bir işletim sistemine kurulum yapmanızda fayda olacaktır.

diagzone pro full apk

Diagzone Pro Kullanımı Türkçe

Ürün kullanımı diğer Türkçe arıza tespit cihazları gibi çok basittir. Arızaları Türkçe olarak göstermektedir.
1 – Ürün yazılım kurulumunu tamamlayınız.
2 – Arıza tespit cihazı ile tablet veya telefon ile kullanıyorsanız arasındaki Bluetooth eşleşmesini sağlayınız.
3 – Menü üzerinden uygulamaya tıklayıp açınız.
4 – Ana ekranda bölümünden Yerel Tanılama seçerek araç marka ve model seçeceğiniz ekrana geliniz.
5 – Marka seçimini yapınız.
6 – Automatic Scan ile aracı otomatik olarak taratabilir yada Manual Scan ile aracın modelini ve model yılını kendiniz seçerek giriş yapabilirsiniz.
7 – Araç ile bağlantı kurduktan sonra işlem yapacağınız bölümü seçiniz. DTC oku ile arızaları okuyabilir, hatasız şifre kodlarına tıklayarak beyin üzerindeki hataları silebilirsiniz.

Diagzone Android : iOS işletim sistemleri için maalesef yazılım bulunmamaktadır. İşletim sisteminizin Android 7 ve üzeri olması en sağlıklısıdır. Akıllı cep telefonları ve android işletim sistemli tabletler ile rahatlıkla kullanabilmeniz mümkündür. Yazılım boyutu indirilecek araç gruplarına göre farklılık göstermektedir. Türkiye piyasasında bulunan araç markalarını indirmek isterseniz yaklaşık 10-15 gb civarında dosya boyutu yer kaplayabilir. 2022 yılı sonrası için alınacak tablet modellerinde en az 32 GB depolama hafızası tercih edilmelidir.

What do you think?

obd elm327

OBD ELM327 Nedir? OBD Scanner Ne İşe Yarar?

Autocom 2020

Autocom 2020 Full Download – Autocom CDP+