in

DSG Mekatronik Kart Fiyatı Ne Kadar?

DSG Mekatronik Kart Fiyatı
DSG Mekatronik Kart Fiyatı

DSG Mekatronik Kart Fiyatı en çok fiyatı merak edilen şanzıman türlerinden birisidir. Çünkü DSG kartları diğer şanzıman türlerine göre biraz daha fazla arıza vermektedir. Bu kartların tamiri mümkündür, sıfır fiyatları piyasada bulunan revizyonlu DSG kartlarına göre çok daha pahalı olmaktadır. Bu nedenle son kullanıcı olan araç sahipleri yüksek oranda revizyonlu sıfırlanmış, fabrika üretimi kalitesinde tamir görmüş DSG elektronik kartlarını tercih etmektedir.

Genel olarak DSG Mekantronik Kart Fiyatları döviz kurlarının değişikliğine göre farklılık göstermektedir. 2021 yılı için geçerli olan KDV dahil 3750 TL’dir. Fiyatlar toptan DSG kart alış miktarınıza göre farklılık göstermektedir. Firmamız tarafından piyasadaki en uygun ve kaliteli DSG elektronik kart fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Whatsapp sipariş ve destek hattına yazmanız yeterlidir.

DSG Mekatronik Kart Fiyatı

DSG Kart Klonlama : Yeni almış olduğunuz sıfır veya revizyonlu DSG Kartlarını klonlamanız gerekir. Araç üzerinde mevcutta bulunan elektronik şanzıman beyin içerisindeki yazılımının yeni takılacak olan DSG beyni üzerine yazdırılması gerekmektedir. Bu hizmet Ankara’da bizim tarafımızdan verilmektedir.

DSG Kart Programlama : Elektronik beyin yanmadığı sürece bu işlemi yapmanız mümkündür. DSG Kart klonlama işlemi ile bire bir aynıdır. Bazı durumlarda elektronik şanzıman beyni hasar görmüş olabilir. Bu durumlarda klonlama haricinde programlama işlemi yapılır. VAS5054 Arıza Tespit Cihazı yazılım işlemlerinde tercih edilmektedir.

DSG Mekatronik Kart Fiyatı sıfır ve revizyonlu modelleri arasında yaklaşık yarı yarına fiyat farkı bulunmaktadır. Piyasada Made in Romania diye tabir edilen Romanya üretimi kartlar çok daha fazla tercih edilmektedir.

Araç sahipleri DSG kart arızaları oluştuğunda direk sıfır kart almadan önce DSG beyni tamiri için tarafımıza baş vurmaktadır. Sizde DSG tamiri ile alakalı sorularınızı bize yöneltebilirsiniz. Aracınızın DSG kartını tamir ettirmek için Whatsapp Destek hattından yazmanız veya direk 08503051956 numaralı santral hattını aramanız yeterlidir.

Passat DSG Şanzıman kartı fiyatları ve Jetta DSG Şanzıman kartı fiyatları da diğerleri ile aynıdır. 7 ileri DSG Mekatronik Kartı stoklarımızda sürekli olarak bulunmaktadır. Net güncel fiyatı ve nakit alımlarda uygulanacak iskonto için bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin.

Güncel DSG Şanzıman Elektronik Kart Fiyatı öğrenmek içi linkte tıklayarak ulaşabilirsiniz.

What do you think?

Chiptuning Yapılırken Nelere Dikkat Edilmeli

Chiptuning Yapılırken Nelere Dikkat Edilmeli?

7 İleri DSG Mekatronik Kartı

7 İleri DSG Mekatronik Kartı Fiyatı Ne Kadar?