AnkaMotors Otomotiv Teknolojileri binek, ağır vasıta ve iş makinesi arıza tespit cihazları satış ve satış sonrası teknik servis hizmetleri ile otomotiv sektörüne giriş yapmıştır. Sektörün ihtiyaçlarını ve yeni teknolojileri yakından takip ediyor ve ürün yelpazesini her geçen gün genişleterek değerli müşterilerimizin çözüm ortağı olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yetkili servisler ve özel servisler ile birlikte son kullanıcı olan araç sahiplerinin ihtiyaçlarına önem veriyor, yakıt tasarruf cihazları, araç takip cihazları ve chiptuning çözümlerimiz ile Türkiye’nin dört bir yanına hizmet veriyoruz. AnkaMotors Otomotiv Teknolojileri ekibi olarak tarafımıza sunulan talepleri titizlikle değerlendirerek hızlı ve doğru bir şekilde memnuniyetinize sunuyoruz.

Misyonumuz

Satış sonrası teknik servis hizmetini verdiğimiz tüm ürünleri profesyonel bir şekilde kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden sahip olduğumuz bilgi ve birikimlerimiz ile son kullanıcıya ulaştırmak.

Vizyonumuz

Donanımsal ve yazılımsal olarak AR-GE’si yapılan yeni fikirleri sunduğumuz özel projelerde hayata geçirmek.

Otomotiv sektörüne ait yeni teknolojilerin gelişiminden, Türkiye pazarına sunulduğu süreçte aktif olarak rol almak ve sağlamış olduğumuz hizmetler ile üst seviyede müşteri memnuniyetini sağlamak.

Degerlerimiz

AnkaMotors Otomotiv Teknolojileri olarak Türkiye’ye değer katacak olmanın hayali kuruyoruz.

Her geçen gün daha yenilikçi, verimli adımlar atabilmek için tüm özgüvenimiz ile çalışıyoruz.