in ,

Launch Arıza Tespit Cihazı Fiyatı ve Yorumları

launch ariza tespit cihazi
launch ariza tespit cihazi

Launch Arıza Tespit Cihazı , Easydiag 3.0, Easydiag 2.0 ve Golo Carcare olarak Türkiye pazarında çok fazla satılmaktadır. 2021 yılında yeni model olarak Thinkdiag ve Thinktool PROS arıza tespit cihazlarıda bu listeye eklenmiştir. Bu tespit cihazlarının en büyük ortak özelliği tüm marka ve modellere hitap etmesidir. Thinktool PROS arıza tespit cihazını diğerlerinden ayıran özellik ise online beyin programlama özelliği bulunmasıdır.

Bu test cihazların bir çoğu aynı teşhis alt yapısını kullanmaktadır. Aynı araç arıza tespit cihazı alt yapısını kullandıkları için arıza tespit programları da çok fazla benzemektedir.

Launch Arıza Tespit Cihazı

Geçmişten günümüze Türkiye’de en çok satılan Launch modellerini şöyle sıralayabiliriz;

Launch X431 PRO 4 : En kapsamlı teşhis sistemlerinden birisidir. 2020 yılına kadar üretimi devam etmiştir. Profesyonel arıza tespit cihazları arasında yer almaktadır. Tüm marka ve modeller ile bağlantı kurabilir ve teşhis işlemlerini eksiksiz yapabilmektedir. Japon grubu arıza tespit cihazı ve amerikan grubu arıza tespit cihazları kadar iki grup içinde başarılı arıza teşhis hizmeti sunabilmektedir. Launch X431 PRO 4 fiyat 1000 $ bandında satılmaktadır. Döviz kuru ile fiyat değişebilmekte ve yılın farklı zamanlarında ürün için LAUNCH firmasının yapmış olduğu iskontolar bulunmaktadır. Thinktool PROS (Thinktool MASTER) ürünü Launch X431 PRO 4 ürününe göre daha uygun fiyatlı ve güncelleme ücretleri de daha uygundur. Ek olarak Thinktool modelinde online programlama özelliği bulunmaktadır.

launch ariza tespit cihazi yorumlari

Launch 3.0 Easydiag : Türkiye pazarında orijinal yazılım haricinde kullanılan en popüler ürün modeli Easydiag 3.0’dır. Launch X431 PRO 4 kendi orijinal yazılımı ile kullanılmaktadır. Easydiag 3.0 için farklı yazılımlar ile kullanılabilmektedir. Piyasada X-Diag ve Diagzone gibi farklı orijinal olmayan teşhis sistemleri sunulmaktadır. Oto tamir servisleri uygun fiyatlı çözüm tercihlerin 3.0 modelini tercih etmektedir. Lisanslı yazılım ile alınmadığı durumlarda ürün garantisi tamamen aldığınız firmaya ait olmaktadır. Orijinal arıza tespit cihazlarında garanti firmanın kendisinde olmaktadır. Orijinal lisanslı ürün olarak Thinkdiag modeli alternatif olarak üretilmiştir.

Launch 2.0 Easydiag : Yaklaşık 2020 yılına kadar satılmakta olup Launch 3.0 modeli üretimi ile Easydiag 2.0 modeli üretimi ve satışı durdurulmuştur. Bluetooth vb. bağlantı özellikleri geliştirilerek 3.0 modeli piyasaya da satılmaya başladı. Günümüzde neredeyse Launch Easydiag 2.0 modelini kalmadı denecek kadar azdır. Bağlantı hızı diğer modellere göre daha yavaştır. Launch 2.0 Easydiag fiyatı yaklaşık 2000-2500 TL arasında değişmekteydi.

Launch x431 PRO 4 Fiyat

VAG-COM Gizli Özellik Açma Nasıl Yapılır? linkimizden detaylara ulaşabilirsiniz.

What do you think?

Adblue Iptal Cihazi

Adblue Iptal Cihazı Euro 5 Çeşitleri ve Fiyatları

opel 2022 satış rakamları

“Yılın En İtibarlı Binek Otomotiv Markası” Opel Seçildi