in ,

Launch Arıza Tespit Cihazları Arasındaki Fark Nedir?

Launch Arıza Tespit Cihazları Arasındaki Fark Nedir
Launch Arıza Tespit Cihazları Arasındaki Fark Nedir

Alman ve Çin ortaklığında profesyonel arıza tespit cihazları üretimi yapan Launch firması uzun yıllardır, binek otomobil tamir ve bakım servislerinde tercih edilen ilk isimler arasında yer almaktadır. Sunmuş olduğu profesyonel hizmet ve ürün kalitesi ile birlikte müşterilerin beğenisini çok kısa zamanda kazanmıştır. Launch Arıza Tespit Cihazı için neredeyse dünya üzerindeki tüm otomobil marka ve modellerine hitap ettiğini söyleyebiliriz. Launch firmasının üretmiş olduğu birden fazla arıza tespit cihazı bulunmaktadır. Peki, Launch Arıza Tespit Cihazları Arasındaki Fark Nedir?

Launch Arıza Tespit Cihazları Çeşitleri Nelerdir?

Launch Creader Profesyonel 229 Arıza Tespit Cihazı : Tabletli modeller arasında fiyatı en uygun servis işlemlerini yapabileceğiniz arıza teşhis ekipmanıdır.

Launch Creader Professional MOT Arıza Tespit Cihazı : Türkiye pazarında en çok tercih edilen modeli CRP MOT ürünüdür, fiyat olarak uygundur. Aynı zamanda servisinize gelen tüm otomobillere cevap verecektir.

Launch X431 PRO Arıza Tespit Cihazı : Orta ölçekli oto tamir ve bakım servislerinin ihtiyacını karşılamak için üretilmiş profesyonel bir arıza tespit cihazıdır.

Launch X431 PRO3 Arıza Tespit Cihazı : Büyük ölçekli, yoğun servislerde kullanımı daha yaygındır. PRO versiyonuna göre daha profesyonel bir diagnos cihazı arıyor iseniz PRO3 tüm servis işlerinize cevap verecektir.

Launch X431 PAD II Arıza Tespit Cihazı ve Launch X431 Euro Tab ile üst seviye yetkili servis boyutunda çalışan servisler tarafından tercih edilmektedir.

Launch Arıza Tespit Cihazları Arasındaki Fark Nedir?

  • Launch Profesyonel 229 ürünü 5’inclik bir dokunmatik ekran sunmaktadır ve PRO ürünlere nazaran bazı işlemlerde eksiklik göstermektedir. Parça testleri vb. sürekli kullanılmayan menülerden arındırılmış bir şekilde müşteriye sunulmaktadır.
  • Launch CRP MOT ürünü 7’inclik dokunmatik ekrana sahiptir, ve Profesyonel 229 ürününe göre daha fazla şarj süresi sunmakla birlikte tamaman dokunmatik bir ekrana sahiptir. Fiziksel tuşlar üzerinde bulunmamaktadır ve daha kolay bir kullanım sunmaktadır.
  • Launch X431 PRO ürünü 8’inclik daha büyük bir kapasitif dokunmatik bir ekran ile gelir ve CRP MOT ürününe nazaran daha fazla şarj süresi sunmaktadır. Günlük kullanım ideal şarj süresi ile serviste profesyonel bir hizmet vermenize imkan sunar.
  • Launch x431 PRO3 kablosuz internet erişimi için daha fazla mesafe sunar ve 10.1’inclik büyük ve kalın bir dokunmatik ekran ile gelir. Şarj süresi ise PRO modeline göre neredeyse 2 kat daha fazladır.
  • Launch Euro Tab diğer ürünlerin tamamından daha geniş kapsamlı servis işlemleri, programlama ve testler yapmanıza olanak sağlar, kendine has bir şarj istasyonu ile gelir ve şarj süresi daha uzun gidecektir. Wİ-Fİ yazı ile birlikte gelir.

 

Tüm versiyonları Android işletim sistemi ile birlikte Launch firmasına ait tablet ile gelmektedir. Orijinal Launch ürünleri sadece kendi tableti ile gelmektedir.

AnkaMotors Facebook adresinden duyurularımızı takip edebilirsiniz.

What do you think?

hangi binek arıza tespit cihazını kullanmalıyım

Hangi Binek Arıza Tespit Cihazını Kullanmalıyım?

Launch Arıza Tespit Cihazı

Launch Arıza Tespit Cihazı Detaylı İnceleme