in

Mercedes Xentry Güncelleme Mercedes DAS Güncelleme

Mercedes Xentry Güncelleme Mercedes DAS Güncelleme Xentry DAS
Mercedes Xentry Güncelleme Mercedes DAS Güncelleme Xentry DAS

Mercedes Xentry Güncelleme Mercedes DAS Güncelleme ve Mercedes arıza tespit cihazı araç yazılımı olarak XENTRY ve DAS teşhis programları kullanılmaktadır. Xentry ve DAS yazılımı yılda yaklaşık 3-4 versiyon güncellemesi almaktadır. Yeni güncellemeler ile yazılım hataları giderilir ve yeni marka model araçların yazılım içerisine yüklenmesi yapılır.

Euro 6 araçların piyasada girmesi ile tüm arıza tespit cihazı yazılımları Mercedes Xentry ve Mercedes DAS yazılımları da kendisini güncellemektedir. Tamir bakım atölyenizde Mercedes C4, Mercedes C5 arıza tespit cihazları kullanıyorsanız; Euro 6 araçları desteklemesi için diagnostik yazılımlarının güncel versiyonunu yükletebilirsiniz. Kullandığınız yazılımda her hangi bir problem var ise bizimle iletişime geçebilir, test cihazları konusunda destek alabilirsiniz.

Mercedes güncel yazılımları ile ağır vasıta grubu; TIR, kamyon, hafif ticari; sprinter, vito ve binek grubu araçlar dahil olmak üzere MERCEDES’e ait tüm araçlara teşhis işlemi gerçekleştirebilir servis bakımlarını yapabilirsiniz. Özel fonksiyon ayarlamaları ile aracın parametre değerlerini düzeltebilirsiniz.

Mercedes servis ışığı söndürme, gaz kelebeği adaptasyonu, enjektör kodlaması, SCR sistemi kontrolü, Dizel Partikül Filtre rejenerasyonu, far kodlaması yapabilirsiniz. Canlı değer görüntüleme, parça tanıtma işlemleri, araç arızası resimli olarak görüntüleme, araç parça yerini görüntüleme, Mercedes WIS; ile araç tamir bilgisi ve Mercedes EPC ile yedek parça bilgisi vb. bir çok işleme sahip olmanızı sağlar.

Mercedes Xentry Güncelleme Mercedes DAS Güncelleme

Mercedes Yeni A Serisi ve Mercedes Actros, Mercedes Axor Euro 6 araçları ile uyumludur. Hafif ticari grubunda EURO 6 tüm araçlar ile iletişim kurabilir ve servis işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Sadece Mercedes binek veya ağır vasıta araç tamir bakım servisi iseniz Xentry ve DAS yazılımı yok ise %100 işlem yapamazsınız. Yeni model araçlarda en ufak bir parça değiştirildiğinde dahi bilgisayarlı test cihazları ile tanıştırılması, parçanın araç üzerinde aktif edilmesi gerekir. Mercedes Xentry ve DAS yazılımına sahipseniz ve kullanımına hakim değilseniz teknik servisimiz tarafından teknik destek alabilirsiniz.

Mercedes Xentry ve DAS Güncellemesi hakkında bilgi almak için.

Mercedes Arıza Tespit Cihazı satın almak için tıklayınız.

Mercedes Chiptuning yazılımları için tıklayınız.

What do you think?

Volkswagen VAS5054 Arıza Tespit Cihazı Nasıl Kullanılır?

Chiptuning Yapılırken Nelere Dikkat Edilmeli

Chiptuning Yapılırken Nelere Dikkat Edilmeli?