in

ODIS 4.3.3 Volkswagen Arıza Tespit Programı Güncellemesi

ODIS 4.3.3 Volkswagen Arıza Tespit Programı Güncellemesi

Volkswagen yetkili servislerinde kullanılan arıza teşhis ürünleri yeni marka, model araçlar piyasaya girdikçe güncelleme ihtiyacı duyar. Serviste kullanılan ODIS yazılımı ise yeni araçlara hizmet verebilmek için kendisini sürekli yeniler. Geçtiğimiz yıllarda ODIS 3.0.3 yazılımını geride bırakan VAG Grubu, 2018’in son çeyreğinde ODIS 4.3.3 Volkswagen Arıza Tespit Programı Güncellemesi’ni yayınladı.

ODIS 4.3.3 Volkswagen Arıza Tespit Programı Güncellemesi

odis-win10-support-vas6154

Yeni güncelle ile yavaş yavaş VAS5054 arıza tespit cihazına veda ediyoruz. ODIS yazılımı artık VAS6154 arıza tespit cihazlarına destek verecektir. Yeni güncellemeler ise VAS5054 ürünleri için geçerli olmayacak. Yetkili servislerde kullanımına başlanan VAS6154 teşhis ürünleri wireless bağlantısı ile atölyenizde şimdiye kadar ki en hızlı diagnos imkanını sunacak.

Windows 10 desteği ile birlikte gelen VAS6154 arıza tespit cihazı wireless özelliği  ile kesintisiz uzaktan bağlantı sağlayacak. VAS5054 Bluetooth arıza tespit cihazları yerini VAS6154 Wi-Fi arıza tespit cihazına bırakacak.

ODIS 4.3.3 yazılımı ile 2018 model Volkswagen Grubu tüm binek ve hafif ticari araçlara servis işlemleri yapmanız mümkündür.

Kendi kendine teşhis fonksiyonu ile Lamborghini, Bentley, Bugatti, Seat, Skoda, Volkswagen, Audi ve Man hafif ticari araçlarında arıza tespit işlemi yapabilir, servis bakımlarını sıfırlayabilirsiniz. Şanzıman kodlaması işlemlerini ODIS Engineering yazılımı ile tamamlanız mümkündür.

VAG Grubu araçlar üzerinde tam yetkiye sahip olacağınız ODIS 4.3.3 yazılımı ile adaptasyon ve kodlama işlemlerini eksiksiz yapabilirsiniz.

Odis Postsetup 2018.8 versiyon olarak güncellenmiştir. Güncelleme ve kurulum ile ilgili tarafımızdan bilgi alabilirsiniz.

Yeni ürün ve güncellemeler için Facebook’tan bizi takip edebilirsiniz.

VAS5054A VOLKSWAGEN ARIZA TESPİT CİHAZI İÇİN LİNKE TIKLAYIN.

ODIS 4.3.3 Volkswagen Arıza Tespit Programı Güncellemesi hakkında güncel ve detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayın.

offboard-diagnostic-information-system-servise-4.3.3 volkswagen-flash-odis-engineering-software odis-canli-deger-goruntuleme odis-vas5054-vas6154-software volkswagen-diagnostic-tools-software

What do you think?

Mercedes Star Diagnos Xentry & DAS 07/2018 Güncellemesi

Radyo Kodu Bulma

Her Marka Teyp Kodu ve Radyo Kodu Bulma