in

Lexia 3 Türkçe Peugeot & Citroen PP2000 Dil Değiştirme

Lexia 3 Türkçe PP2000 Kurulum Dil Değiştirme
Lexia 3 Türkçe PP2000 Kurulum Dil Değiştirme

Herkese merhaba, bu yazımızda Lexia 3 arıza tespit cihazı ile birlikte kullanılan PP2000 yazılımın dilini nasıl Türkçe yapacağımızdan bahsedeceğiz. PP2000 yazılımı eski model araçlar için geçerli olan araç teşhis programıdır. Yeni model araçlar için Diagbox arıza tespit yazılımı kullanılmaktadır.

Lexia 3 Türkçe

Diagbox yazılım kurulumu yaptıktan sonra PP2000 yazılımı da birlikte yüklenmektedir.

C:\APP\OutilRep\EXE klasörüne giriyoruz. Dico.txt metin belgesini buluyoruz ve bir adet yedeğini alıyoruz.
İçerisinde THESAUFR.DBZ yer almaktadır. Bu metini çevirmek istediğiniz dilin ülke kodunu girerek değiştirebilirsiniz.

Bazı yüklemelerde dil seçeneği Fransızca gelmektedir. Program içerisinden manuel olarak değişikliğe izin vermediği için bu tarz bir işlem uygulanması gerekmektedir.

PP2000 yazılımı günümüzde hala çok fazla kullanılmaktadır. 2000 model ve bir çok yüksel model araç ile bağlantı kurmak için gerekli bir araç yazılımıdır. Lexia 3 arıza tespit cihazı ile uyumlu olarak çalışmaktadır. Peugeot özel servisleri ve Citreon özel servisleri için önemli teşhis yazılımlarından birisidir. Bu yazılım ile araç arıza tespiti yapılmaktadır. Araç arıza tespiti ile birlikte arıza kodlarının silinmesi, parça tanıtma işlemleri adaptasyonlar ve kodlama işlemlerine de olanak sağlar. Otomatik şanzımanlı araçlar için gerekli tanıtma işlemlerinin yapılmasına olanak sağlar.

Direk Türkçe PP2000 yüklemeleri için bu tarz bir işlem yapmanız gerekmez. Diğer arıza tespit cihazları ve kurulum bilgileri için yine whatsapp hattından bizimle iletişime geçebilirsiniz. PP2000 program kurulumu ve PP2000 kullanımı, PP2000 Cihazı ve PP2000 Peugeot arıza tespit cihazı ile ilgili teknik servisimizden destek alabilirsiniz.

Yukarıdaki işlem ile PP2000 Türkçe çevrilemediği taktirde C:\APP\OUTILREP\EXE\LANGUE.İNİ dosya konumunda da aynı değişiklikleri yapmanız gerekmektedir. Bu işlemleri yaparken değişiklik yapacağınız dosyaların yedeğini almanızda fayda olacaktır. Aksi takdir de yazılım da problem oluşması söz konusudur.

PP2000 Türkçe kurulumu için tarafımızdan bilgi almanız mümkündür.
Kurulum bilgisi ve desteği için 7/24 whatsapp hattından bizlere ulaşabilirsiniz.

Lexia Peugeot Citroen Arıza Tespit Cihazı satın almak ve fiyat bilgisi için linke tıklayınız. Tüm güncel teşhis ekipman fiyatları için Otobiltek.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Diğer blog yazılarımızı okumak için “Blog Yazılarımız” tıklamanız yeterlidir.

What do you think?

7 İleri DSG Mekatronik Kartı

7 İleri DSG Mekatronik Kartı Fiyatı Ne Kadar?

Thinkdiag Fiyat

Thinkdiag Arıza Tespit Cihazı Fiyat | Thinkdiag Fiyat