in

TDK01 Thinkdiag Arıza Tespit Cihazı

TDK01 Thinkdiag
TDK01 Thinkdiag

TDK01 Thinkdiag modeli Türkiye pazarında en çok tercih edilen arıza tespit cihazlarından birisidir. Bunun temel sebeplerini sıralayacak olursak;
– Uygun fiyatlı olması
– Lisanslı olması
– Orijinal üretim olması
– Google play ve App Store üzerinden sınırsız bir şekilde program kurulabilmesi
– Kullanıcı adı ve şifrenin kullanıcıya özgü olması (kullanıcı adı ve şifre müşteri tarafından belirlenir)
– Tüm araç marka ve modellerini kapsaması başlıca sebepler arasındadır.

Thinkdiag TDK01

TDK01 Thinkdiag Arıza Tespit Cihazı

Thinkdiag Fiyat : Lisanslı ürünler arasında en çok tercih edilen ürünlerden biriside fiyat/performans ortalamasıdır. Güncel Thinkdiag fiyatı için linke tıklamanız yeterlidir. Döviz kuru nedeniyle ürün alış tutarı değişiklik gösterebilmektedir. En iyi fiyatı Otobiltek firması tarafından alabilirsiniz.

Thinkdiag Türkiye : Yurt içerisinde bir Thinkdiag teşhis ürünü çok fazla satılmaktadır, yalnız klon ve çakma ürünlere dikkat edilmesi gerekir. Orijinal Lisanslı olarak Otobiltek firması tarafından almanız mümkündür. Diğer satıcılardan alınan ürünlerde lisans kontrolü iyi bir şekilde yapılması gerekmektedir. Otobiltek firması Thinktool PROS ve Thinkdiag ürünlerini orijinal ve lisanslı olarak olabilirsiniz.

Thinkdiag Kullanımı : Android marketten uygulamayı indirdikten sonra e-mail ile kayıt olmanız yeterlidir. Sonrasında araç listesini indirip araçlar ile bağlantı kurabileceğiniz kolaylıkta Türkçe kullanıma sahip bir üründür. Thinkdiag kullanımı için ekstra bir eğitim gerekmemektedir.

Thinkdiag Arıza Tespit Cihazı : Enjektör kodlama, servis ışığı sıfırlama, DPF rejenerasyonu vb. tüm servis işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. TDK01 Thinkdiag teşhis ürünü profesyonel tamir ve bakım servislerinin sorunlarının tamamını çözebilecek niteliktedir. Arıza kodu okuma işlemini yapar ve Google’de otomatik olarak hatayı aratabilirsiniz.

Firma tarafından ürün ile alakalı tüm sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Distribütör ürünü olduğu için garantilidir. Desteklediği araçlar içerisinde Türkiye kara yollarında bulunan tüm binek ve hafif ticari araçların neredeyse tamamını kapsamaktadır. Launch arıza tespit cihazlarından daha kapsamlı teşhis protokolleri sunmaktadır. Launch Easydiag, Diagzone vb. yazılım ve cihazlara göre çok daha başarılı bir teşhis sistemidir Thinkdiag. 2 Yıl ücretsiz güncelleme hediyesi ile ilk 2 yıl boyunca hiç bir şekilde yazılım için ücret ödemezniz gerekmez. 2 Yıl sonra yıllık olarak güncellenmesi gerekmektedir.

Thinkdiag Kurulum için linki takip edebilirsiniz.

TDK01 Thinkdiag Arıza Tespit Cihazı

What do you think?

vagcom vcds kurulum

VAGCOM VCDS Kurulum – VAG 20.12

Thinktool PROS

Thinktool PROS Arıza Tespit Cihazı