in

Thinkdiag Arıza Tespit Cihazı Fiyat | Thinkdiag Fiyat

Thinkdiag Fiyat
Thinkdiag fiyat

2020 yılının sonunda Türkiye pazarına hızlı bir giriş yapan Thinkdiag ve Thinktool PROS arıza tespit cihazları güçlü donanım ve yazılımları ile özel tamir servislerine hizmet vermektedir. Thinkdiag Fiyat olarak diğer arıza tespit cihazlarına göre daha uygundur. Orijinal ve lisanslı bir ürün olması en çok tercih edilme sebeplerinden birisidir.

Thinkdiag ile Arıza Kodu Okuma

Piyasada araç arıza tespit cihazları arasında en kapsamlı arıza okuma işlemini gerçekleştiren ürünlerden birisidir. Pahalı test cihazları ile neredeyse aynı özellikleri içerisinde barındırmaktadır. Arıza okuma işlemi sonrasında arızayı google üzerinden aratmanız mümkündür.
Arıda Kodu Silme : Okuma yaptığınız arıza kodlarını daha sonra tüm sistem üzerinden arızalarını giderdikten sonra silmeniz mümkündür. Silinen arızaları tekrar gelir ise arıza kalıcıdır ve tamir edilmesi gerekir. Araç ile teste çıkmanızda her zaman için fayda olacaktır.

Enjektör Kodlama : Aracın enjektörü arızalı ve tamir edilemediği durumlarda enjektörlerin değişmesi gerekmektedir. Enjektörler değiştikten sonra araca kodlanması gerekir. Bu kodlama işlemini gerçekleştirmeniz mümkündür.

Anahtar Tanıtma : Aracınıza uygun anahtar temin ettiğinizde, immo tanıtma bölümünden anahtar kodlama işlemini gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır. Bir çok araç için bu özellik mevcuttur.

Servis Işığı Sıfırlama : Bakım zamanı gelen araçların servis bakımları yapıldıktan sonra göstergede bulunan lambanın söndürülmesi gerekmektedir. Servis ışığı söndürme ve servis lambası kapatma işlemini bu test cihazı ile kolaylıkla yapabilirsiniz.

Park Freni Çektirme : Baskı balata değişimi sırasında elektronik park frenine sahip araçlarda park freni çektirme işlemini komut ile gerçekleştirmenizi sağlar. Park freni çekme ve itme işlemini sistem üzerinden otomatik olarak yapabilirsiniz.

Güncelleme Ücreti : Thinkdiag güncelleme ücreti alacağınız pakete göre değişiklik göstermektedir. Tüm araçlar için toplu yazılım güncellemesini lisanslı olarak yaptırmak istediğinizde 2021 yılı için yaklaşık 150 dolar ücreti olmaktadır.

Thinkdiag Fiyat

Arıza tespit cihazları arasında yüksek model araçlar ile bağlantı kuran en uygun fiyatlı orijinal arıza tespit cihazıdır. Türkiye pazarında yazılımlı ve yazılımsız olarak 1000 TL ile 3000 TL arasında yazılım alım çeşidine göre fiyatları değişebilmektedir.

Thinkdiag Satın AL! (Whatsapp hattımızdan direk bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Araç Arıza Tespit Cihazı diğer ürünlerimiz için linkti takip edebilirsiniz.

Thinkdiag Arıza Tespit Cihazı güncel fiyatı için link takip edebilirsiniz.

What do you think?

Lexia 3 Türkçe PP2000 Kurulum Dil Değiştirme

Lexia 3 Türkçe Peugeot & Citroen PP2000 Dil Değiştirme

Thinkdiag Aktivasyon

Thinkdiag Aktivasyon – Thinkdiag Kayıt Ol