in

Thinktool Master ve Thinktool PROS Ürünleri

thinktool pros yerine thinktool master arıza tespit cihazi
thinktool pros yerine thinktool master arıza tespit cihazi

Thinkcar firmasına ait olan PROS ürünü yerine artık Master arıza tespit cihazı üretilmektedir. Thinkcar firması Avrupa pazarı için PROS modeli yerine MASTER arıza modelinin üretimine başladığını duyurdu. İki ürün arasındaki tek fark sadece ürün ismi olarak bilinmektedir. Pazarlama stratejisi olarak isim değişikliğine gidilmiştir. Thinktool MASTER arıza tespit cihazı fiyatı ve satın almak için www.otobiltek.com araç arıza tespit cihazları sitesinden ürünü güvenilir bir şekilde satın almanız mümkündür.

Thinktool PROS
Thinktool PROS

Thinktool Master X ve Thinktool Master 2 ürünlerini tercih edebilirsiniz. Binek ve ağır vasıta araç arıza teşhisi yapan özel servisler Thinktool HML Box arıza tespit cihazına ihtiyaç duymaktadır. En uygun arıza tespit cihazları fiyatını otobiltek.com ile almanız mümkündür. Türkiye’de arıza tespit cihazları konusunda profesyonel çözümler sunmaktadır. Universal arıza tespit cihazları ile tüm araçlara teşhis yapabilir arıza okuma ve silme işlemlerini gerçekleştirmenize olanak sağlar.

Launch arıza tespit cihazları güncelleme fiyatları ve satın alırken maliyet konusunda Thinktool ürünlerinin biraz gerisinde kalmaktadır. Thinkcar ürünlerinde ek olarak Online programlama işlemleri mevcut olduğu için tamir servisleri ve elektronik araç servisleri Thinkcar ürünlerini daha çok tercih etmektedir.

Thinktool Master : Avrupa pazarında genel olarak en çok satılan ve tercih edilen araç arıza tespit cihazı modelidir. Volkswagen, BMW, Mercedes online programlama işlemlerine ihtiyaç duyan özel servisler tarafından çokça kullanılmaktadır.

Thinktool PROS : Master ürününün doğu pazarında ilk üretilen modelidir. Avrupa ülkeleri için PROS yerine MASTER diagnostic tool ürünleri gelmektedir.

Master X : Doip desteği sunar ve alman araçların için gerekli olan yüksek model bağlantılarını sağlayan ürün modelidir.

Master 2 : American araçları için gerekli olan CAN bağlantı sistemine sahip olan teşhis desteğine sahiptir.

Eski model Launch Ürünleri ;

Launch güncelleme ücreti 500 Euro civarında iken Online araç beyni programlama özelliği sunan thinkcar ürünlerinde bu fiyat 400 dolar civarındadır. 2 Yıl boyunca ücretsiz olarak her hangi bir ücret talep edilmeksizin ürünler tamamen kendisini güncel tutmaktadır.

Diagzone PRO yazılımı ve XDiag Launch yazılımları için 0531 305 54 44 numarası ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

What do you think?

adblue iptali hakkinda tum detaylar

Adblue İptali Hakkında Tüm Detaylar