in

Thinktool PROS Arıza Tespit Cihazı

Thinktool PROS
Thinktool PROS

Thinktool PROS arıza tespit cihazı Otobiltek firması tarafından Türkiye otomotiv sektöründe satışa sunulmuştur. Thinktool PROS aynı zamanda online araç beyini programlama özelliğine sahiptir. Launch arıza tespit cihazları ile hemen hemen aynı diagnostik alt yapıya sahip olsa da üzerinde çok daha fazla yazılım geliştirmeleri sunulmaktadır.

Thinktool PROS Özellikleri

Adblue Sıfırlama, yağ lambası resetleme, dpf rejenerasyonu, park freni çektirme, enjektör kodlama ve online parça tanıtma gibi bir çok özelliğe sahip olan nadir profesyonel arıza tespit cihazlarından birisidir. Volkswagen grubunda çevrimiçi olarak sıfır beyinlere yazılım atma özelliği bulunmaktadır. Mercedes, BMW, Mazda, Subaru araçları içinde bu özellik mevcuttur. Canlı araç verilerini sıkıntısız bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

6000 mAh bataryası ile kullanım süresi çok uzun sürmekte ve günlerce kullanmanıza olanak sağlamaktadır. 10.1 ” en geniş ekrana sahip tablet boyutuna sahip, dayanıklı dış kasa ile güçlendirilmiştir.

Thinktool PROS Fiyatı

Autel arıza tespit cihazına göre fiyat / performans olarak çok daha avantajlı bir arıza tespit cihazı olan Thinktool PROS ülkemizde uygun ücretler ile satılmaktadır. Bir çok özelliği diğer arıza tespit cihazlarından daha fazla işlev sunar fiyatının uygun olması sebebiyle de çok fazla tercih edilmektedir. Firmanıza özel fiyat almak içinde aşağıdaki linkleri takip edebilirsiniz.

Thinktool PROS fiyat için linkte tıklamanız yeterlidir.

TDK01 Thinkdiag hakkında bilgi almak için diğer blog yazımızı inceleyebilirsiniz.

Thinktool PROS Online Araç Beyini Programlama

Yeni arıza tespit cihazlarında bulunan en iyi özelliklerden biriside online programlama özelliğidir. Bu özellik ile araca yeni takılan beyinleri yetkili servis dosyaları ile sorunsuz bir şekilde yükleyebilirsiniz. Bu işlemi Mercedes-Benz, BMW, Volkswagen, Seat, Skoda, Audi, Nissan, Subaru, Landrover ve Porsche araçlarda uygulayabilirsiniz.

28 Farklı Resetleme işlemi içermektedir. Tüm bakım, yağ servis resetleme, yağ lambası söndürme, adblue sistemi sıfırlama vb. işlemlerin hepsini problemsiz yapabilirsiniz.

Thinktool PROS Güncelleme Ücreti

PRO test cihazları içerisinde en uygun güncelleme ücretine sahip olan araç arıza tespit cihazlarından birisi Thinktool PROS, Thinktool MASTER arıza tespit cihazıdır. Güncelleme fiyatı günlük kur üzerinden sürekli değişiklik gösterebilmektedir. 2 Yıl ücretsiz güncelleme olduğu için iki yıl boyunca her hangi bir ücret kesinlikle ödememektesiniz.

Thinktool PROS Güncelleme linkinten güncel fiyata ulaşabilir ve satın alabilirsiniz.

Thinktool PROS Kurulum

Kurulum adımlarına gelecek olursak, işlem çok basittir. Öncelikle orijinal Thinktool PROS tabletini açıyoruz. Program açıldıktan sonra New Registration bölümünden kayıt oluyoruz. Kayıt için bizden kullanıcı adı, şifre ve mail adresimizi istiyor. Mail adresimize gelen kodu programa yazıyoruz. Mail adresini doğru yazmalısınız. Kayıt oluşturduktan sonra tablet içerisinde UPDATE bölümünden tüm güncellemeleri yapmanız gerekiyor. Tüm güncellemeleri yaptıktan sonra Türkçe dil seçeneği mevcut olacaktır.

Bölge seçeneğini MOSCOW olarak, ilk başta dil seçeneğini English olarak seçebilirsiniz. Kurulum ile birlikte lisans süreniz başlayacaktır.

What do you think?

TDK01 Thinkdiag

TDK01 Thinkdiag Arıza Tespit Cihazı

Adblue Iptal Cihazi

Adblue Iptal Cihazı Euro 5 Çeşitleri ve Fiyatları