in

VAGCOM Kodları PDF ile Gizli Özellik Açma #4

VAGCOM Kodları PDF
VAGCOM Kodları PDF

VAGCOM Kodları PDF olarak yazımızın sonundan indirebilirsiniz. Polo vagcom kodları, golf 4 vagcom kodları, audi vagcom kodları PDF içerisinde bulunmaktadır. Bunların haricinde diğer blog yazılarımızı inceleyebilir gizli özellik açma cihazı hakkında bilgi alabilirsiniz.

VAGCOM Kodları ile Yağ Servis Zamanı Ayarlama : Gösterge paneline girin, Adaptasyon 02 kanal değerine 0 yazip kaydet butonuna basın. Eğer yağ ve servis zamanını kendiniz ayarlamak isterseniz şu adımları takip ediniz. Yağ KM zamanı ve servis KM zamanı araçlara göre değişiklik göstermektedir. Yağ için 05, 10, 45 numaralı servis KM için 11,43 nolu kanalları kontrol edin. Bilgi olan kanala istediğiniz KM’yi yazıp kaydediniz. Servis gün zamanı kanalı araçlara göre farklılık göstermektedir. Servis gün zamanı için 12, 06,44 nolu kanalları kontrol edip gün bilgisi yazan yere istediğiniz gün sayısını yazıp kaydet diyiniz.

VAGCOM Kodları ile Arka Fren Balata Değişimi : Park frenine girdikten sonra Temel Ayar girip 00 kanalını seçin ve Aktif olan Aç-KAPA veya ileri butonuna basın kapaklar açıldıktan sonra BITIR ve geri dönüşe tıklayın. Balataları değiştirin. Kapatmak için tekrar park frenine girin ve temel ayarlar seçip 006 kanalına gidiniz. Aktif olan AÇ-KAPA veya ileri butonuna basınız. Kapaklar kapandıktan sonra bitir, geri dönüş tuşuna basın. Adaptasyon testi için tekrar park frene girin. Temel ayarlar girin 010 kanalını seçin ve aktif olan AÇ-KAPA veya ileri butonuna basınız. Fren balatası otomatik olarak üç kere açılıp kapandıktan sonra bitir ve geri dönüş butonuna basınız.

VAGCOM Kodları PDF

VAGCOM Kodları ile EPS Direksiyon Açı Sensörü Kalibrasyonu : Aracınızı çalıştırınız. Direksiyonu bir tur sağa ve bir tam tur sola çeviriniz. Aracı trafiğe kapalı bir yolda 2 km hızla kullanınız. Aracın tam düz gittiği bir durumda aracın direksiyonunu hareket ettirmeden durdurun. Kontağı kapatmayınız. ABS frene giriniz. Login e girip 40168 yazıp onaylayınız. Golf, GTI, Jetta ve Audi TT için temel ayarlarda grup 060, Passat, Audi A4,A6,A8 için grup 001 e girin. Tamam mesajı alıncaya kadar 20 saniye kadar bekleyiniz.

VAGCOM Kodları ile Kontak Anahtarı Kodlama : Gösterge paneline giriniz, harici immobilizer sistemi olan araçlar için immobilizer giriniz. Login’den anahtar kodunu giriniz. Adaptasyon 21 kanalına gidin kodlamak istediğiniz anahtar sayısını yazın ve “Git” butonuna basınız. Birden fazla anahtar kodlayacaksanız kontağı kapatıp diğer anahtarlarla kontağı tekrar açınız.

VAG Kodları PDF indirmek için linke tıklayınız.

VAGCOM Adaptasyon işlemleri için diğer blog yazımızı inceleyebilirsiniz.

What do you think?

VAGCOM adaptasyon

VAGCOM Adaptasyon – Gizli Özellik Açma #3

Volkswagen Programlama

Volkswagen Beyin Kodlama Nasıl Yapılır?