in

VAGCOM VCDS Kurulum – VAG 20.12

vagcom vcds kurulum
vagcom vcds kurulum

VAGCOM VCDS Kurulum VAG 20.12 versiyonu gizli özellik açma cihazları ile birlikte kullanılmaktadır. Volkswagen araçlarda gizli özellik açmak için kullanılan bu cihazlar windows işletim sistemlerinde kullanılacak programlara ihtiyaç duyarlar. VAGCOM vcds yazılımı ile Seat, audi ve skoda araçlarda da gizli özellik açma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

VAGCOM VCDS Kurulum

1- İlk olarak yazılımı indirmeniz gerekmektedir.
2- Rar şifresi için instagram hesabımızı takip edip DM yoluyla şifreyi sormanız yeterlidir.
3- İçerisinden çıkan exe dosyasını kurunuz.
4- Kurulum dosya konumuna, diğer dosya içerisindeki ögeyi kopyalıyın.
5- Girişleri sadece LOADER ile yapmalısınız.
6- Kesinlikle internet ile kullanmamalısınız.

VAGCOM Kullanımı

Volkswagen araçlarda gizli özellik açmak için araç üzerinde HEX V2 veya VAGCOM kodlama kablosu ile bağlantı kurmanız gerekir. İlk kurulumdan sonra settings bölümünden cihazın ilk tanıştırılma işlemlerini yapmanız gerekmektedir. Bu bölümde USB kablosu ile görüntülenen COM-port kaydını gerçekleştirmeniz gerekir. TEST OK! ibaresini gördüğünüzde araç ile bağlantı kurmaya hazır demektir. TEST OK! demediğinde araca olan bağlantınızı kontrol ediniz. Ek olarak bilgisayarınızın cihaz driverını doğru olarak görüp görmediğine bakınız. Aracın kontağı açık konumunda olmalıdır.

VAGCOM Gizli Özellik Açma Cihazı : Volkswagen, Seat, Skoda ve Audi marka araçlarda fabrika çıkışları yapıldıktan sonra araçlar üzerinde ki bazı özelliklerin aktif hale getirilmesine olanak sağlayan kodlama cihazıdır. Bu özellikler arasında en çok yapılanı kadran selamlamadır. Kadran selamlama işlemi neredeyse tüm Volkswagen grubu araçlarda çok fazla tercih edilmektedir. Araç göstergesi üzerinde daha güzel bir görüntü sağlamaktadır. Kadran selamlama özelliği ile aracın kontağını her açtığınızda gösterge ibreleri sona kadar gidip tekrar geri gelmektedir.

Bir diğer özellik yağmur yağdığı zaman camların ve sunroofun otomatik kapanmasıdır. Yağmur sensörü yağmuru algıladığında araçtaki tüm camları kapatır. Bu özellik için camların otomatik olması gerekmektedir. Kayar LED ve Gündüz led kodlamaları da bu şekilde gizli özellik açma cihazları ile yapılmaktadır. Kodlama ve kurulum konusunda ekstra desteğimiz bulunmamaktadır.

VAGCOM 20.12

VAGCOM 20.12

Ürün kullanımı sırasında VAGCOM Kodları gerekecektir. VAGCOM Kodları için diğer blog yazılarımızı gözden geçirebilirsiniz.

What do you think?

volkswagen uzaktan kumanda senkronizasyonu

Volkswagen Uzaktan Kumanda Senkronizasyonu

TDK01 Thinkdiag

TDK01 Thinkdiag Arıza Tespit Cihazı