in

“Yılın En İtibarlı Binek Otomotiv Markası” Opel Seçildi

opel 2022 satış rakamları

Bu zamanlarda Türkiye’de otomobil almak bir hayli insanları zorluyor demek pek yanlış bir tabir sayılmaz. Otomobil fiyatlarının yanında akaryakıt fiyatları da bir hayli yükselmiş durumda. İnsanlar her ne kadar durum böyle olsa da hala farklı markalarda otomobil almaya devam ediyor.

Akademetre ve Marketing Türkiye’ nin beraber düzenlediği ödül töreninde geçtiğimiz senenin “En İtibarlı Binek Otomobil Markası” belli oldu. Seçilen marka ülkemizde itibarını en çok arttıran markasının Opel olduğunu açıkladı. Opel 2022 fiyatları diğer markalara göre fiyat / performans açısından daha ulaşılabilir bulunmaktadır.

Opel Türkiye Genel Müdürü Alput Girgin ödülü almasının üzerine şu sözlere yer verdi:

“Opel olarak kurumsal kimliğimiz ve ürün gamımızı yeniledik. Eskiye göre daha genç, modern, cesur ve yalın bir imaja kavuştuk ve hedef kitlemizde de dönüşümlere yol açtık. Yeni normalle birlikte değişen müşteri ihtiyaçlarına da özel ve hızlı çözümlerle cevap verdik ve Stellantis çatısı altında başarı hikâyemizi yazdık. Mokka modelimiz ile de geleceğe yatırım yaptığımızı düşünüyorum. Tüm bu çalışmalarımızın karşılığını aldığımız için de çok mutluyuz.”

Opel Arıza Tespit Cihazı ile ilgili detaylı bilgi için blog yazımızı takip edebilirsiniz.

What do you think?

launch ariza tespit cihazi

Launch Arıza Tespit Cihazı Fiyatı ve Yorumları

OBD Cihazı

OBD Cihazı Nedir? OBD2 Cihazı Ne İşe Yarar?